Директор заслуженого Прикарпатського ансамблю залишає посаду – СНЯТИН СЬОГОДНІ

Директор заслуженого Прикарпатського ансамблю залишає посаду

Директор заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина» Зорян Ацедонський йде у відставку.

Повідомляє сайт ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ з посиланням на ZIK.

«18 років Господь Бог благословив мене на працю в заслуженому Прикарпатському ансамблі пісні та танцю України «Верховина», – пише З. Ацедонський. – За цей час пройдено дуже багато різноманітних яскравих і нелегких періодів праці з чудовим мистецьким колективом. Бувале різне. І участь в грандіозних концертах, фестивалях, конкурсах по Україні та за кордоном. І всюди нас вітали гучними оваціями і щирими словами подяки. Але, як і кожен заклад культури, ми відчували упереджене ставлення деяких чиновників до нашого ансамблю. Найпоширенішою рисою частини українських чиновників є фарисейство та подвійні стандарти. Хоч в більшості випадків в органах влади працюють люди порядні і професійні.

Перипетії з ансамблем «Верховина» тривають від 2011 року. Обласні чиновники всіма можливими методами старались весь цей час знайти будь-які приводи, щоб «скинути» з обласного бюджету на міський наш колектив. Штучно створені перешкоди, популізм та брехня стали їхніми інструментами в досягненні своїх цілей. Навіть останнє рішення обласної ради про переведення ансамблю на фінансування з міського бюджету, «зліпили» хитро, внісши одним з пунктів та ще й в додатку, без попереднього розгляду на профільній депутатській комісії, в рішення про обласний бюджет на 2018 рік. І коли, цими днями, представники колективу на зустрічі з одним із керівників області задали пряме запитання: Чому Ви так зробили?. Він відповів: «Така політична воля депутатів». От і все. Політична воля….

Щоб зняти з себе пряму відповідальність, чиновники різного рівня «переводять стрілки» на керівника колективу і цинічними методами підбурюють колектив. Хоч на десятки письмових і усних звернень протягом трьох років не реагували зовсім.

З іншого боку, міський голова, заступники, міський відділ культури, обласна та міські профспілкові організації, свідомі міські і обласні депутати робили все можливе для врегулювання даної проблеми.

Саме тому, щоб не бути видуманим деякими фальшивими людьми «каменем спотикання», я вирішив скласти свої повноваження директора ансамблю «Верховина».

Хочу висловити слова щирої подяки своїм колегам по праці, колегам по культурі та усім, хто на цьому спільному шляху був однодумцем, соратником та другом!

Вірю, що здоровий глузд і правда переможуть і чудовий, високопрофесійний колектив ансамблю «Верховина» зможе досягати нових висот в своїй професійній діяльності».

Нагадаємо, що, відповідно до рішення сесії Львівської обласної ради, з 1 березня буде припинено фінансування «Верховини» з обласного бюджету.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*